Nokta Halı Yıkama

Hakkımızda

Halı yıkama sektörünün parlayan yıldızı olmaya devam eden Nokta Halı Yıkama sektöre girdiği günden beri kalitesini ve öz güvenini arttırarak hizmet vermeye devam etmektedir. Manisa ve ilçelerinde hizmet veren en eski halı yıkama fabrikalarından olma özelliğiyle de de ayrı bir önem kazanmıştır. Halı yıkama sektöründe yüzlerce firma arasından sıyrılıp kendine yakışan bir kariyerle en güvenilir halı yıkama firmalarının zirvesinde yar alan firmamız, kaldırım altı çalışan halı yıkama fabrikalarının aksine sürekli kendini yenileyebilen ve teknolojiyi adım adım takip edebilen bir sisteme sahiptir.

Son teknoloji harikası tam otomatik makinalarla fabrikasyon sisteme geçen halı yıkama firmamız halılarınızı tek tek özenle yıkamakta, özel dizayn edilmiş halı kurutma odalarında kurutarak evlerinize ücretsiz servislerimizle ulaştırmaktadır. Sadece yaz aylarında siz değerli ev hanımlarımızın yardımcısı değil yılın her günü 4 mevsim yaz kış yardımcınız olmaya devam etmektedir.

Manisa halı yıkama sektöründe uzman kadrosu ve profesyonel ekipmanları ile hizmet vermekteyiz. Halılarınızı adresinizden teslim alıyoruz ve yine adresinize teslim ediyoruz.

Halı yıkama işlemlerinde bir çok önemli unsur vardır. Bu noktalara dikkat edilmez ise halınızda oluşan çıkması zor lekeler kalıcı olabilir. Bu nedenle halıda oluşan lekelerden önce halı yıkama firmaları ile görüşerek bilgi almanızda fayda vardır. Örnek vermek gerekirse; çay lekesi halıda önemli lekeler arasındadır ancak halıda oluşan çay lekesine anında müdahele etmek çok sağlıklı olmamaktadır. Islak mendil ile temizlemek veya deterjanlı bez ile temizlemek lekenin halıya işlemesini sağlar ve kalıcı olması bu nedenle oluşur. Erken müdahele bu tip durumlarda işe yaramamakla beraber lekenin kalıcı olmasını sağlar.

Manisa Nokta Halı Yıkama olarak en çok rastladığımız bu durumlarda daha önceden müdahale edilmiş lekelerin çıkartılma işlemi profesyonel halı yıkama makinelerinde dahi %100 sonuç vermeyebilir. Bu nedenle lekelere müdahele etmemek ve halı yıkama firmaları arasında tercih yaparak başvurmak ve temizlik hizmeti almak yapılacak en doğru işlemdir.

× Nasıl Yardımcı Olabiliriz?